Vitamin İlaçları Kullanıp Vitamininin Düşük Olma Sebebi

Vitamin İlaçları Kullanıp Vitamininin Düşük Olma Sebebi

Sürekli vitaminli yiyecekler yeyip veya vitamin haplarını kullanım vitamin değerleriniz hayla yükselmiyorsa bunun sebebi bağırsaklarınız başırsaklarınızda vitaminler tam çözülmeden vücuttan dışarı atılıyor demektir.

Genellikle sorunu yaşıyan insanlar bağırsaklarından rahatsızlardır çoğunlukla kabızlık problemi çok yaşarlar ilaç kullansalar belli bir süre geçer sonra tekrar kabızlık problemini yaşamaya devam ederler.

Sizlere Özellikle Vitamin İlaçı Kullanımında Bazı Tavsiyelerim Olacak

1-Özellikle Vitamin İlaçı Kullandığınızda Ortalama 2 Saat Hayvansal Gıda ve Çay Tüketmeyin Cünkü Vitamini Öldürüyor Olmaları Vitamin Bağırsaklarınız Tarafından Emildik'den Sonra Tüketere Bilirsiniz Bir Sakınçası Yok.

2- Özellikle vitamin ilaçlarını aç karnına almaya dikkat edin veya yemek yedik'den 3 saat sonra alınki hızlı bir şekilde emilsin.

3. Bağırsaklarınız İçin Doğal Kefir İçin Kefir Bağırsaklarınızdaki yararları bakterilerin Çovalmasını Sağlar.

Herhan gi bir sorunuz var ise bizlere soru-cevap bölümünden Sorabilirsiniz.

Nülüfer Aygördü 11/10/2020 19:31:49

Bayıldım bu siteye süper İYİ bir fikir


Yorum Yap